Adalet 2 Filmi Torrent İndir
  • Ücretsiz
  • DilTürkçe Dublaj
  • Boyut2,46 GB
  • VersiyonYabancı Film
Adalet 2 Filmi Torrent İndir

Adalet 2 Filmi Torrent İndir

Adalet / The Equalizer 2'de Robert McCall geçmişin izleriyle boğuşmaktadır. CIA'in gizli operasyon gücündeyken adaleti sağlayabilmenin huzurunu kaybetmiş olan McCall, hala ruhundaki boşlukları doldurmaya çalışmakta ve bir yol aramaktadır.

Puanlama Detayları

  • Ortalama Puan0.0

Adalet 2 Filmi Sansürsüz Torrent İndir, Adalet 2 Full HD Torrent İndir, Adalet 2 Tek Part Torrent İndir,  The EQUALIZER 2

Adalet 2 Filmi Torrent İndir
Adalet 2 Filmi Torrent İndir

Filmin Süresi: 121 Dakika

Filmin Türü: Aksiyon, Dram

Filmin Yönetmeni: Antoine Fuqua

Filmin Oyuncuları: Denzel Washington, Pedro Pascal, Bill Pullman

Adalet / The Equalizer 2’de Robert McCall geçmişin izleriyle boğuşmaktadır. CIA’in gizli operasyon gücündeyken adaleti sağlayabilmenin huzurunu kaybetmiş olan McCall, hala ruhundaki boşlukları doldurmaya çalışmakta ve bir yol aramaktadır. Umutsuz durumdaki adalet arayıcılarına yardım eden ve haksızlıkları düzeltmek için mücadele veren McCall, günün birinde eski arkadaşı Susan Plummer’dan kötü haberler alır. Şimdi McCall bildiği en iyi şeyi yapmalı, kendi adaletini kendi sağlamalıdır.

Adalet 2 Filmi Torrent İndir
Adalet 2 Filmi Torrent İndir

“Adalet / The Equalizer”ın devam halkası olan filmin başrolünü iki Oscar ödüllü başarılı oyuncu Denzel Washington üstleniyor. “Son Şans”, “Kod Adı: Olympus” ve “Muhteşem Yedili” gibi filmlerle tanınan Antoine Fuqua’nın ilk filmin ardından yeniden yönetmen koltuğunu üstlendiği aksiyon filminin senaryosunu “Adalet”, “Cehennem Melekleri 2”, “The Magnificent Seven” gibi yapımların da senarist koltuğunda yer alan Richard Wenk kaleme alıyor. Oyuncu kadrosunda Narcos” ve “Game of Thrones” dizileri ile tanıdığımız Pedro Pascal, “Dövüşçü” filminin Oscar ödüllü yıldızı Melissa Leo, Bill Pullman, Jonathan Scarfe, Sakina Jaffrey, Ashton Sanders ve Lexie Roth gibi isimlerin yer aldığı filmin müzikleri ise “Marslı”, “Umut Bahçesi”, “Deja vu”, “Hırsızlar Şehri”, “23 Numara” gibi yapımlarında müziklerine imza atan Harry Gregson-Williams’a ait.

Adalet 2 Filmi Torrent İndir
Adalet 2 Filmi Torrent İndir

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

İstanbul escort