Deadpool 2 Sansürsüz Torrent İndir
  • Ücretsiz
  • DilTürkçe Dublaj
  • Boyut2,44 Gb
  • VersiyonYabancı Film
Deadpool 2 Sansürsüz Torrent İndir

Deadpool 2 Sansürsüz Torrent İndir

Deadpool 2 filmi, birinci filmin devamı gibi olmuş bir film. Deadpool 2 filminde argo espriler çok fazla. sonuçta Deadpool 2 filmi aile drama filmi değil ondan dolayı argo şakaların olması da çok normal.

Puanlama Detayları

  • Ortalama Puan0.0

Deadpool 2 Sansürsüz Torrent İndir
Deadpool 2 Sansürsüz Torrent İndir

Filmin İsmi: Deadpool 2

Filmin Yılı: 2018 – ABD

Filmin Süresi: 120 dakika

Filmin Türü: Aksiyon, Komedi, Macera

Filmin Yönetmeni: David Leitch

Filmin Oyuncuları: Ryan Reynolds, Josh Brolin, Morena Baccarin

Deadpool 2 filmi, birinci filmin devamı gibi olmuş bir film. Deadpool 2 filminde argo espriler çok fazla. sonuçta Deadpool 2 filmi aile drama filmi değil ondan dolayı argo şakaların olması da çok normal. Deadpool 2 filminde eski filmlere göndermeler çok fazla bunu yaparken de bol bol espri yapmış. Filmi İlk izlediğinizde esprilerin çoğunu kaçırırsınız. kaçırma nedeniz ise gülmekten olabilir. Deadpool 2 filmi çok güzel bir kara mizah filmi olarak görebiliriz.

Deadpool 2 filmi nasıl izlenmeli diye sorarsanız. Bu filmi torrent indirerek sansürsüz izlemek gerekiyor. Bazı sinemalarda dahi filmin argo esprileri makaslanmış olduğu görülüyor. bu da filmin bütünlüğünün kaçmasına neden oluyor. Bu filmin en iyi izlenme yolu Torrent sitelerinden ücretsiz torrent indirip izlemektir.

Deadpool 2 filminin konusunu kısaca özetleyecek olursak. Deadpool günlük yaşamını sürdürmektedir. KIz arkadaşı Vanesa ile ilişkisi mutlu şekilde devam etmektedir. Deadpool’un bu güzel ve rahat yaşamı Cable’nin ortaya çıkması ile bozulur. Cable, gelecekte tehdit olacak bir çocuğun peşine düşmüştür. Deadpool ise Cable’yi durdurmaya çalışır. Bunun için süper güçleri olanlardan bir ekip oluşturur. Bu ekibin görevi Cable’yi durdurmak ve çocuğu güvenceye almaktır. bu dakikadan sonra ekibimizi bilinmeyen maceralar beklemektedir. Eskilere göndermelerin olduğu, argo esprilerin bol olduğu güzel bir film.

Deadpool 2 filmini mutlaka sansürsüz izlemek gerekir bunun içinde torrent indirmelisiniz.

 

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
İstanbul escort