Airline Tycoon 2-FLT
Airline Tycoon 2-FLT

Airline Tycoon 2-FLT

Airline Tycoon 2-FLT simülasyon oyunları arasında yerini sağlamlaştırmış oyunlardan bir tanesi. Üstün manevra yeteneğine sahip...

Airline Tycoon 2-FLT simülasyon oyunları arasında yerini sağlamlaştırmış oyunlardan bir tanesi. Üstün manevra yeteneğine sahip uçağımızın kontrolü oldukça zorlu olsa bile zamanla 40 yıllık pilot deneyimi ile kullanmaya başlıyorsunuz.

Airline Tycoon 2, PC’de FLT grubu tarafından yayınlanan bir yönetim oyunudur. Büyük ekonomik bir havayolu şirketi olun ve tüm ekonomik faktörleri, uçaklarınızın güvenliklerini ve üretimlerini ve mürettebatını etkileyerek rekabette önde olun. En çok satan Airline Tycoon’u on yılı aşkın bir süre sonra, oyuncuları uluslararası bir havayolu şirketinin genel müdürlüğüne sokan efsanevi dilli-yanak ekonomi simülasyonunun uzun zamandır beklenen devamı geliyor! Airline Tycoon 2, oyuncuları modern bir havayolunu çalıştırmaya, benzersiz uçaklar tasarlamaya ve yolcuların uçmak için yalvaracakları küresel çapta tanınmış bir şirkete iş gezginini büyütmeye zorluyor. Dünya çapındaki hava limanları keşfedilmek için beklemektedir, ancak dikkat et ki rakipleriniz hiç dinlenmemelidir! Zırhlı muhalifler de gökyüzünde hakim olmak için çalışıyor … ve hiçbir şeyin amaçları doğrultusunda durmasına izin vermiyorlar!

İyi eglenceler.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

İstanbul escort