Torrent indirme programı

Söz 39. Bölüm Sansürsüz Torrent İndir

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 2018 Yapım
Eklenme: Mart 26th, 2018
Dil: Türkçe
Boyut: Bilinmiyor
100 Görüntülenme

GÜNCELLENDİ-LİNK EKLENMİŞTİR.DİZİ İNCELEME SİTEMİZ AÇILMIŞTIR.

Söz dizisi yayına girdiği ilk günden beri pazartesi günlerinin reyting sıralamasında yerini koruyor. Bunun sebebi ise oyuncuların rolü resmen yaşaması görülüyor. Bordo Bereli timinin hikayesini anlatan dizide, oyunculara bordo bereli eğitimi verilmiş. Dizi olabildiğince hatalardan korumaya çalışmış kendini.

Her bölümünde yeni bir başarıya imza atan bordo bereli ekibimiz bu başarısını “Gözün Arkada Kalmasın” sloganına borçlular. Bu diziyi izledikten sonra gece güven içinde rahat bir uyku çekeceğiniz garanti.

Söz dizisi nerede çekiliyor sorusuna birçok kişi yanıt arıyor. Star TV’nin sevilen dizisi Söz ekranlara Pazartesi akşamları geliyor. Söz dizisi konusu; Özel Kuvvetler Komutanlığı’nda üsteğmen olarak görev yapan bir askerin nişanlısı, teröristler tarafından haince öldürülür. Üsteğmen bu olaydan sonra bütün teröristlerden nişanlısının öcünü alma kararı verir. Bu intikam ateşi ile yeni bir özel kuvvetler birliği kurulur ve bu kurulan tim anti terör timidir. İşte, Söz dizisi hakkında merak edilenler. Özel Kuvvetler Komutanlığı’nda üsteğmen olarak görev yapan bir askerin nişanlısı, teröristler tarafından haince öldürülür. Üsteğmen bu olaydan sonra bütün teröristlerden nişanlısının öcünü alma kararı verir. Bu intikam ateşi ile yeni bir özel kuvvetler birliği kurulur ve bu kurulan tim anti terör timidir. Timin içinde konusunda en iyi askerler var ve bu timin başında nişanlısı öldürülen üsteğmen Yavuz yer alır.

DİZİNİN TORRENTİ DİZİNİN YAYIMLANDIĞI AKŞAM SİTEMİZE EKLENECEKTİR.

 

Çukur dizisinin yeni bölümlerini sansürsüz izlemek için SSansürsüz Çukur İzle adresine gidebilirsiniz. Çukur dizisinin bölümlerini tek parça izlemek için Sansürsüz Çukur Tek Parça İzle adresine bakabilirsiniz. Çukur dizisi hakkında her şey için Çukur İzle adresine gidebilirsiniz.

Yorum Yapabilirsiniz