Ailecek Şaşkınız Sansürsüz Torrent İndir
Ailecek Şaşkınız Sansürsüz Torrent İndir

Ailecek Şaşkınız Sansürsüz Torrent İndir

Ailecek Şaşkınız Sansürsüz Torrent İndir 2018 yılına damga vuran film Ailecek Şaşkınız ile karşınızdayız. Takım oyunu...

Ailecek Şaşkınız Sansürsüz Torrent İndir

2018 yılına damga vuran film Ailecek Şaşkınız ile karşınızdayız. Takım oyunu sayesinde bu kadar başarılı olduklarını söyleyen ikili 2018’e damgasını vuran bir film ile karşımızdalar. Murat Cemcir ve Ahmet Kural isimlerini son yıllarda oldukça fazla duymaya başladık. Gerek Kardeş Payı dizisi, gerekse Çalgı Çengi serisi ile izleyenlerin kalbine taht kuran ikili bu film ile de zirveye tırmanıyor. 2018’in en çok hit alması beklenen film şu an itibariyle rakiplerini çoktan geride bıraktı.

İkili yeni filminde A Capella Boğaziçi korosuyla seslendirdikleri “Yaradana Kurban” şarkısıyla da geçen sene olduğu gibi bu yıl da en iyi film müzikleri kategorisinde iddaalı.

Ahmet Kural ve Murat Cemcir bildiğiniz gibi “Entarisi Dım Dım Yar” ile en iyi film müziği ödülüne layık görülmüştü.

Yeni sezona ise bir dizi ile geleceklerini söyleyen ikili, diziyle ilgili çok bir bilgi vermeseler de bomba gibi bir giriş yapacaklarını, yeni dizinin oldukça iddaalı olacağını söylediler.Daha önce de Kardeş Payı dizisinde Seda Bakan ile birlikte mucit bir adamın çocuklarını canlandıran ikilinin dizisi oldukça sevilmişti.

Metin ile Ali’nin En Komik Sahneleri

Son olarak da ikilinin yeni filminin fragmanı ile konumuzu bitirelim.

 

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *