25 To Life Torrent İndir
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciAvalanche Software
  • DilOrjinal Dil
  • Boyut1,05 GB
25 To Life Torrent İndir

25 To Life Torrent İndir

GTA adını büyük ufak çoğu kişi bilir. Araba çalmak, hırsızlık yapmak, adam yaralamak vs…

Puanlama Detayları

  • Ortalama Puan0.0

GTA adını büyük ufak çoğu kişi bilir. Araba çalmak, hırsızlık yapmak, adam yaralamak vs… bunların çoğunu yapmamıza imkân tanıyordu. GTA’dan sonra mantar gibi birçok oyun daha ortaya çıktı. Çoğu ünlü seriyi taklit etmişti ya da onu temel almıştı. Bazıları iyi bazıları kötü denizde yüzdüler. Şimdi karşımızda yine böyle bir oyun daha geliyor. 25 to Life, suç yapmayı temel alan bir yapım. Temel alması problem değil de, bunu bize sunabilecek mi?

Kahramanımız zenci ve daha önce birçok olaya bulaşmış biridir. Son olarak bir iş daha yapıp, ailesi ile huzura ermek ister. İşler istediği gibi gitmez, başı iyice belaya girer. Bir an önce bu pislikten kurtulmalı ve ailesini beladan uzak tutmalıdır. Televizyonlarda hafta sonları öğlen saatlerinde gösterilen, ikinci sınıf Amerikan macera filmlerinin klişe konusu karşımızda.

25 To Life GTA temelli (Bkz- Suçlar) ve Max Payne tarzında aksiyona sahip olmaya çalışan bir oyun. Her iki yapımdan da bir şeyler almaya çalışmış, yine de bunları becerememiş. En başta karakterimiz hantal, sağa sola atlama gibi bir becerisi yok. İnsan daha dinamik isterdi, Max Payne?deki sağa atla ya da sola doğru sıçrarken ateş etmek gibi atraksiyonlar yok. Genel olarak yaptığınız kazık gibi iki adım öteye hoplamak. Zıplaması iyi olmayan karakterimizin eğilmesi de bir garip. Eğildiği zaman paçalı güvercinler gibi yürüyüş biçimi akıllara zarar.

Suç prosedüre 25 To Life?da yer alıyor, yalnız GTA?daki gibi zevkli değiller. Banka soyma, adam öldürme, polislerden kaçmak gibi atraksiyonlara girebiliyorsunuz. Aslında bunlarda görevler, kısaca serbestliğiniz yok, çizgiselsiniz. Genel olarak sizi olayın ortasında bırakıyorlar, yiyorsa buradan kaç diyorlar. FBI, SWAT, polis ne varsa peşinize düşüyor. Siz de bir yol bulup kaçıyorsunuz, genellikle de başarıyorsunuz.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi. Üye olarak yorum yapabilirsiniz. *

You must be logged in to post a comment.