Torrent indirme programı

Adam’s Venture: Origins

Eklenme: Mart 2nd, 2018
83 Görüntülenme

Macera severler için birebir bir oyun.

Aksiyon oyunları içinde tartışmasız önde gelen oyunlardan.

Grafikleri çok harika olmasa da oyundaki aksiyon kesilmediği için gözünüz kanamıyor.

Gayet başarılı bir çalışma sıkılmadan saatlerce vakit geçirebilirsiniz.

Adam’s Venture: Origins’da gözüpek bir maceraya atılın. Muhteşem 20’lerde yer alan Adam’s Venture: Origins’da tarihi harabeler araştırın, ve esrarengiz eşyalar kurtarın. Güvenilir yardımcınız Evelyn ile düşman Clairvaux Corporation’I yenmek zorunda kalırsınız.

Adam’s Venture: Origins, Adam’s Venture serisinin yenilenmiş halidir. Hoş bir öyküleme oluşturabilmek adına geliştirilmiş ve yeniden çizilmiş Adam’s Venture: Origins, Adam Venture’ın ilk maceralarını yeniden canlandırıyor.

Adam’s Venture: Origins’I gerçek bir yeni nesil zevki yapan yeni nesil görüntüler, yeni oyunculuk ve yeni animasyon çalışmaları vardır.

Adam’s Venture: Origins, SOEDESCO katkılarıyla, Vertigo Games’in original görüşlerinin tamamlanmasıdır. Akıl zorlayan bilmeceler, muhteşem görseller, çekici öyküleme ve etkili oyunucluğu, Adam’s Venture: Origins’I kaçırılmayacak bir macera oyunu yapar.

Bir video ile yazımızı sonlandıralım.

<iframe width=”640″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/7XSfG_oW1FA” frameborder=”0″ allow=”autoplay; encrypted-media” allowfullscreen></iframe>

İyi eğlenceler.

turkiyetorrent

 

 

Yorum Yapabilirsiniz