Torrent indirme programı

Agricultural Simulator 2013

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 2013 Yapım
Eklenme: Mart 4th, 2018
Dil: İngilizce
Boyut: 750 MB
23 Görüntülenme

Agricultural Simulator 2013 simülasyon oyunları arasında tutulan oyunlardan bir tanesidir.

Oyun oldukça basit arayüzü sayesinde oldukça kullanışlıdır.

Sakinleştirici etkiye sahiptir.

Agrar Simulator 2013 oyunu ile son derece heyecan verici çiftlik maceralarında yer alabilir ve birbirinden farklı görevlerin üstesinden gelmeye çalışacaksınız. Koch Media tarafından hazırlanan bu harika oyunda dikkatleri üzerine çekebilecek olan nefis özelliklerle karşılaşacaksınız. Çiftlik simülasyon oyunları arasında yer alan bu harika oyunun içerisinde diğer oyunlarda olmayan inanılmaz güçlü araçlarla tanışacak ve harika eğlenceli zamanlar geçirebilecek ve çok eğleneceksiniz.

Mükemmel grafiklere sahip olan bu oyundaki özelliklere hayran kalacak ve çok eğlenceli zamanlar geçirebileceksiniz. Heyecan verici görevler içerisinde birbirinden farklı zamanlar geçirecek ve çok eğleneceksiniz. Özenle hazırlanan araç filosu ve araçlara verilen ekipman destekleri sayesinde gerçekçi bir oyun oynama tadını çıkaracaksınız. Sizleri şaşırtacak olan sistemlerinin içerisinde ister hayvancılık veya isterseniz çiftçilik yaparak para kazanabilirsiniz. Tabi isterseniz de her ikisini de aynı anda yapma şansına sahipsiniz. Agricultural Simulator 2013, hem traktörleri hemde çiftlikte kullanma şansınız olacak olan özel araçlarla sizleri tanıştıracaktır.

İlginizi çekebilecek olan bu eğlenceli oyunun içerisinde kendi topraklarınız üzerinde kendi işlerinizi yapabileceksiniz. Son derece geniş araziler üzerinde kurulmuş olan çiftliğinizi en iyi şekilde yönetecek ve harika zamanlar geçirebileceksiniz. Özellikleri bir hayli fazla olan bu oyunda hayvancılık sektörü de bir hayli geniş olduğunu sizlerde görebileceksiniz. Agricultural Simulator 2013 oyunu indirme sayfamızdan sizlerde ücretsiz indirebilecek ve hemen oynamaya başlayabileceksiniz. Grafikleri mükemmel ve ilginizi bir hayli fazla çekebilecek olan bu oyunu çok seveceksiniz.

İyi eğlenceler.

Yorum Yapabilirsiniz