Ant-Man Ve Wasp Torrent İndir
Ant-Man Ve Wasp Torrent İndir

Ant-Man Ve Wasp Torrent İndir

Ant-Man Ve Wasp Torrent İndir Ant-Man Ve Wasp Sansürsüz İzle, Sansürsüz Ant-Man Ve Wasp Torrent...

Ant-Man Ve Wasp Torrent İndir

Ant-Man Ve Wasp Torrent İndir

Ant-Man Ve Wasp Sansürsüz İzle, Sansürsüz Ant-Man Ve Wasp Torrent İndir, Ant-Man Ve Wasp Tek Part Torrent İndir, Ant-Man Ve Wasp Full HD Torrent İndir

Filmin Süresi: 118 Dakika

Filmin Türü: Bilimkurgu, Macera

Filmin Yönetmeni: Peyton Reed

Filmin Oyuncuları: Paul Rudd, Evangeline Lilly, Michael Peña

Ant-Man Ve Wasp Fragmanı İzle

Ant-Man Ve Wasp filmi, 80’li ve 90’lı yıllarda çizgi romanlar ağırlıktaydı. Kahramanlarımız bu çizgi roman kahramanları olurdu. Uzay ile ilgili pek fazla çizgi roman yoktu daha çok geçmişe yönelik çizgi romanlar vardı. Kahramanlarımız da bu roman kahramanlarıydı. 90’lı yıllara gelince yeni kahramanlar çıkmaya başladı. Bu kahramanlarda günümüz tarihini yorumluyordu.

Ant-Man Ve Wasp filmi, 2000’li yıllara gelince çizgi romanların yerini çizgi filmler aldı. Bu sefer süper kahramanlarımızı televizyonlarda izler olduk. Fakat sinema filmi olarak pek bir şey yoktu. 2010’lu yıllardan sonra süper kahramanlarımızı beyaz perdede görmeye başladık. Eski çizgi roman ve çizgi film kahramanları birden beyaz perdede karşımıza çıkmaya başladı. Çok da iyi oldu bol aksiyonlu aynı zamanda bilim kurguya yakın süper kahraman filmleri, çocukların uzay hakkında düşünmelerini de sağlamaya başladı. Evet süper kahraman filmlerinde ki çoğu şeyin hayal ürünü olmasına rağmen çocukların hayal gücünü daha etkin ve geleceğe dönük kullanmalarını sağladığını düşünüyorum.

Ant-Man Ve Wasp filmi, Marvel süper kahraman filmlerinde son yıllarda bir çığır aştı. Daha önce süper kahraman olmayan bir karakteri bir önceki filmde yardımcı karakter olarak oynatıp sonra ki filmde onu süper kahraman yapmayı çok güzel başarmışlar. Ant-Man karakteri de daha önce karşılaşmadığımız bir süper kahraman bir önce ki filmde yardımcı karakterde olan Ant-Man bu filmde ana karakter olmayı başarmış.

Ant-Man ve Wasp filmi aksiyonu bol bir film. Aynı zamanda kauntum boyutu ile özdeşleştirilmiş bir film. Ant-Man filmi süper kahramanın pek tanınan bir kahraman olmaması nedeniyle işi şansa bırakmamışlar, bol aksiyonun yanına komediyi de eklemişler. Bu özelliği ile de Ant-Man ve Wasp filmi izlerken sıkılmanızı önleyen bir film olmuş.

Ant-Man ve Wasp filminin konusuna gelince Scott Lang iyibaba olmaya çalışmaktadır. Bunun yanında geçmişinde ki sırları çözmek içinde Wasp’tan yardım almasını ve Wasp ile beraber eski sırlarını aramasını konu ediniyor. Ant-Man Yenilmezler savaşında yer almış bir kahramandır. Bu savaşta yer almanın sonuçları ile uğraşmaktadır. Aynı zamanda ise iyi bir aile babası olmaya çalışmaktadır. Scott Lang geçmişteki sırlarını çözmek için kostümünü giyip Wasp ile çalışmaya başladılar. Scott Lang geçmişte ki sırlarını bulabilecek mi bunun cevabını filmi izleyince bulacaksınız. Ant –Man ve wasp filmi aksiyonu bol, kahkası bol güzel bir film olarak izlenmeye değer.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi. Üye olarak yorum yapabilirsiniz. *

You must be logged in to post a comment.