Avengers 4: EndGame Yenilmezler Torrent İndir
Avengers 4: EndGame Yenilmezler Torrent İndir

Avengers 4: EndGame Yenilmezler Torrent İndir

Marcel şirketinin yapımcılığını üstlendiği serinin son filmi Avengers 4 EndGame filminin Türkçe Dublajlı ilk tanıtım fragmanı yayınlandı.

Puanlama Detayları

  • Ortalama Puan0.0

Marcel şirketinin yapımcılığını üstlendiği serinin son filmi Avengers 4 EndGame filminin Türkçe Dublajlı ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Mayıs 2019’da vizyona

Yenilmezler, Sonsuz Savaş, Doktor Garip, Gamora, Drax, Mantis, Genç Örümcek Adam, Kara Panter, Bucky Barnes, Yöre, Kızıl Cadı, Görme, Yıldız Efendisi, Maria Tepesi, Yaban Arısı ve Nick Fury kadar süper kahramanlara dönüştürüldü.
Pek çok kahraman, Thanos’un Sonsuzluk Eldiveni’ni fethi ve kendi dengesi ile yok edildi ve dünya çaresizken, Karadul, Kaptan Amerika, Thor ve Hulk dünyanın her yerinden eşlerini tutuyor, Demir ve Nebula ise kontrol edemiyor o. Süper kahramanlar ekibi için işler iyi görünmüyor, ancak Ant-Man Kuantum bölgesinden çıkmanın ve Avengers ekibinin geri kalan üyelerine gitmenin bir yolunu bulacak ve yeni bir umut ışığı olacak.

Takım evrenin varlığını öğrendi, Thanos, çarpık değişimin dengesi Rab’bi geri getirmek için hayatlarının en büyük mücadelesine girecekler. Tüm kişisel ilgilerini yitirmiş kahramanlarımızın zamanı geldi.

sizlere turkiyetorrent.com farkıyla sunulmuştur

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi. Üye olarak yorum yapabilirsiniz. *

You must be logged in to post a comment.