Avengers: Sonsuzluk Savaşı Sansürsüz Torrent İndir
Avengers: Sonsuzluk Savaşı Sansürsüz Torrent İndir

Avengers: Sonsuzluk Savaşı Sansürsüz Torrent İndir

Avengers: Sonsuzluk Savaşı Sansürsüz Torrent İndir Avengers: Sonsuzluk Savaşı Sansürsüz Tek Part Torrent İndir, Avengers:...

Avengers: Sonsuzluk Savaşı Sansürsüz Torrent İndir

Avengers: Sonsuzluk Savaşı Sansürsüz Tek Part Torrent İndir, Avengers: Sonsuzluk Savaşı Full Hd İzle Torrent İndir, Avengers: Sonsuzluk Savaşı Tek Part Torrent İndir, Sansürsüz Avengers : Sonsuzluk Savaşı Torrent İndir – AVENGERS: INFINITY WAR TORRENT

Avengers: Sonsuzluk Savaşı Sansürsüz Torrent İndir

Avengers: Sonsuzluk Savaşı Sansürsüz İzle

Avengers: Sonsuzluk Savaşı Sansürsüz Tek Part İzle, Avengers: Sonsuzluk Savaşı Full Hd İzle, Avengers: Sonsuzluk Savaşı Tek Part İzle, Sansürsüz Avengers : Sonsuzluk Savaşı İzle –

AVENGERS: INFINITY WAR

Avengers: Sonsuzluk Savaşı Fragmanı İzle

Filmin Süresi: 156 dakika

Filmin Türü: Macera – Aksiyon

Filmin Yönetmeni: Joe Russo – Anthony Russo

Filmin Oyuncuları: Robert Downey Jr –  Chris Hemsworth – Mark Ruffalo

AVENGERS: INFINITY WAR (2018) | Full Movie Trailer in Full HD | 1080p

Avengers: Sonsuzluk Savaşı filmi, son zamanlarda süper kahramanlar film serisinin devamı gibi görünsede onlardan çok farklı bir yapıda. Avengers : Sonsuzluk savaşı filminde tek süper kahraman yok bir çok süper kahraman var. Bu özelliği ile diğerlerinden bayağı farklı yapıda. Süper kahraman filmlerinde kötü adam ne kadar güçlüyse filmin izleyicide bıraktığı hava o kadar iyi olduğu söylenir. Avengers: Sonsuzluk Savaşı filminde de öyle oluyor izlerken bazen kötü adamları haklı bile görebiliyoruz. Ayrıca bu filmde süper kahramanların sadece güçlü yanları ile değil aynı zamanda onların güçsüz yanlarını, itici olabilecek davranışlarını, toplumda kötü karşılanabilecek özellikleri de gösteriliyor. Bu özelliği ile de kusursuz süper kahraman olmadığına vurgu yapılıyor bence.

Avengers: Sonsuzluk Savaşı filminde, bazı süper kahramanların yenilmelerini de görüyoruz. Ayrıca filmde diğer süper kahramanlı filmlere göndermeler de var ama bu göndermeler filmin bütünlüğünü bozmamış. Avengers: Saonsuzluk Savaşı Filminde kullanılan süper kahramanlara aynı ölçüde görev verilmemiş, bazı kahramanlar çok kısa olarak görünüyor ve bu yönüyle de süper kahramanları takip ederken fazla dikkat dağılmıyor. Filmi izlerken bazen şu sorgulamayı yapabiliyoruz ‘’ acaba hangisi daha masum’’  ama film ilerleyen zamanında kötü adamlarla süper kahramanları farkı ortaya çıkarak bizi düştüğümüz yanılgıdan kurtarıyor.

Marvel’in süper kahraman filmleri yenileri çekildikçe daha da zorlu ve güzel olmaya başladı. Marvel filmlerinde ki bu güzelleşmenin bir sebebi de ‘’DC’’ ile süper kahraman filmlerinde kapışması etken olmuş gibi görünüyor. Süper kahramanlı filmlerde bol aksiyon vardır fakat derinlik çok yoktur. Bu yüzden izleyici tarafından her an sırt çevrilebilecek filmler olduğunu biliyoruz. Fakat Marvel son 10 yılda çektiği bu tür filmlerde bu sorunu aşmış görünüyor.

Avengers: Sonsuzluk Savaşı Filminin yönetmen koltuğunda Joe Russo ve Anthony Russo kardeşleri görüyoruz. Filmin Ana karakter oyuncuları ise Robert Jr. Chris Hemsworth, Mark Ruffalo gibi ünlü aksiyon oyuncularını görüyoruz.

Avengers: Sonsuzluk Savaşı, Filminin içeriğine gelecek olursak Dünyanın gördüğü en büyük tehditte karşı süper kahramanların birleşerek mücadele etmesini anlatıyor. Kaptan Amerika ve İron Man’ın   arasında yaşanan olaylardan sonra kahramanlarımız bölünürler. Süper kahramanlar kendi yandaşları ile dünyayı tehditten korumaya çalışırlar . Fakat Thanos gibi güçlü bir tehdit vardır. Bu güçlü düşmanı sadece bir kahramanın kendi başına mücadele edilebilmesi imkansızdır. Bu güçlü düşmanı süper kahramanlar birleşerek bu tehlikeyi yok edebilirler. Bakalım süper kahramanlarımız aralarında ki çekişmeyi bırakarak bir araya gelebilecekler mi?

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi. Üye olarak yorum yapabilirsiniz. *

You must be logged in to post a comment.