Ben Tonya Sansürsüz Torrent İndir
Ben Tonya Sansürsüz Torrent İndir

Ben Tonya Sansürsüz Torrent İndir

Ben Tonya filmi, Amerikalı ünlü buz pateni ikonu Tonya Harding’in hikayesini anlatan güzel bir film.

Ben Tonya Sansürsüz Torrent İndir

Ben Tonya Sansürsüz Torrent İndir

Ben Tonya Sansürsüz Full Hd Torrent İndir – Ben Tonya Sansürsüz Tek Part Torrent İndir – Sansürsüz Ben Tonya Torrent İndir – Sansürsüz Ben Tonya Tek Parça Torrent İndir – I, Tonya,

Ben Tonya Sansürsüz Full Hd İzle – Ben Tonya Sansürsüz Tek Part İzle – Sansürsüz Ben Tonya İzle – Sansürsüz Ben Tonya Tek Parça İzle – I, Tonya, Ben Tonya Sansürsüz İzle

Filmin Süresi: 120 dakika

Filmin Türü: Dram – Biyografik – Komedi

Filmin Yönetmeni: Craig Gillespie

Filmin Oyuncuları: Margot Robbie – Allison Janney – Sebastian Stan

Ben Tonya Filmi Fragmanı İzle

Ben Tonya filmi, Amerikalı ünlü buz pateni ikonu Tonya Harding’in hikayesini anlatan güzel bir film. 90’lı yılları hatırlayanlar Tonya Harding’i çok iyi tanırlar. Tonya Harding 90’lı yıllarda buz pateninde en üst seviyelere çıkmış, ayrıca buz pateninde çok zor bir hareket olan ‘’üçlü axel’’ hareketini yapan Amerikalı ilk buz patencidir. Tonya Harding yine hafızalarımızda 19994 yılında  rakibi olan buz patencinin diz kapaklarına cop darbeleri attırınca buz pateninden ömür boyu men edildi. Tonya Harding bu olaydan sonra daha çok bu olayla anılmaya başlanmıştır.

Tonya Harding 1994 Lillehammer olimpiyatı

Ben Tonya filmi, Tonya Harding’in sadece son olaylarını değil, Tonya Harding’in hikayesini küçüklüğünden itibaren almış. Bu olayda filme ayrı bir akıcılık katmış. Tonya Harding’in çok sevdiği buz pateninden atılmasına sebep olan olayları yapmasında ki gerçek nedenleri filmde yakalayabiliyoruz. Bunun en büyük nedenlerinden biri annesinin sürekli evlenip boşanması sonucu Tonya Harding, kötü bir çocukluk dönemi yaşamış. Daha sonra kendisi evlenmiş fakat ilk eşinin despot yapısı ve aşırı baskıcı olması sonucunda  Tonya Harding annesinin kaderini yaşamaya başlar.

Tonya Harding buz pateni yıldızı olurken aynı zamanda şöhret basamaklarını da hızlıca tırmanmıştır. Şöhreti, annesinin durumu, eşi ve medya Tonya Harding’in zirveden hızla düşmesine neden oluyorlar daha sonra ise yargısız infaz yapanların önüne geçilemiyor.

Tonya Harding 1991 Skate Amerika Artistik Patinaj, Bayanlar  Paten Yarışması

Ben Tonya filmini çeken yönetmen Craig Gillespie, çok iyi bir iş çıkarmış. Gerçek bir hayat öyküsünden esinlenerek yapılan filmde her sahne özenerek çekilmiş. Tonya Harding, rolünü oynayan oyuncu ve kullanılan duplörler gerçekten hiç sırıtmadan güzel bir oyunculuk ortaya koymuşlar.

Tonya Harding – 1991 ABD Paten Şampiyonası Uzun Program

 Ben Tonya filminde, Tonya Harding Başarılı ve hırslı bir sporcudur. Tonya keşfedildikten sonra buz pateninde hızla yükselmiştir. Annesi yaptığı hiçbir şeyi tam olarak beğenmemektedir. Bu arada eski eşi ile olan dengesiz ilişkileri ve daha iyiyi yakalayabilmek için stres altına girer. Fakat Tonya Harding olimpiyatlarda ve Amerika şampiyonalarında iki defa başarılı olmuştur. 1994 olimpiyatlarına gelince yakın arkadaşı olan ve onun gibi buz patenci arkadaşı Nancy Kerrigan’ın sakatlanması için bir adam tutar ve bu sporcuyu sakatlar. Bunun sonucunda Tonya Harding buz pateni yarışmalarından ömür boyu men edilir. Bu olay Tonya Harding’in zirveden hızla yere çakılmasına neden olur.

Tonya Harding (ABD) – 1991 Skate America, Ladies ‘Orijinal Programı

Ben Tonya filminin yönetmen koltuğunda ünlü yönetmen Craig Gillespie’yi görüyoruz. Filmin başrol oyuncuları Margot Robbie, Allison Janney ve Sebastian Stan gibi oyuncuları görüyoruz.

Ben Tonya (I, Tonya) Film Müziği

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi. Üye olarak yorum yapabilirsiniz. *

You must be logged in to post a comment.