Bizim Köyün Şarkısı Sansürsüz Torrent İndir

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 2018 Yapım
Eklenme: Temmuz 8th, 2018
Dil: Türkçe
Boyut: 3.88 GB
Görüntülenme

Bizim Köyün Şarkısı Sansürsüz Torrent İndir

Filmi Online İzlemek İçin TIKLAYINIZ

Yandex Disk Torent İndir

Bizim Köyün Şarkısı Sansürsüz Torrent İndir

Sansürsüz Bizim Köyün Şarkısı Torrent İndir -Bizim Köyün Şarkısı Torrent İndir -Bizim Köyün Şarkısı Tek Part Torrent İndir –Bizim Köyün Şarkısı Tek Part Sansürsüz Torrent İndir -Sansürsüz Bizim Köyün Şarkısı Tek Part Torrent İndir

Bizim Köyün Şarkısı Sansürsüz Torrent İndir

Filmin Süresi: 104 Dakika

Filmin Türü: Komedi, aile

Filmin Yönetmeni: Tuğçe Soysop

Filmin Oyuncuları: Tansel Öngel – Güneş Sayın – Berat Efe Parlar

Bizim Köyün Şarkısı Filmi,

Bizim Köyün Şarkısı Fragman İzle

Bizim Köyün Şarkısı filmi, Beşiktaş Kültür Merkezinin (BKM) yapımcılığını üstlendiği bir film. Bizim Köyün Şarkısı filminde Güldür Güldür Show ekibini görüyoruz. Güldür Güldür ekibi olur da komedi olmaz mı? Komedinin en güzeli var, ama bunun yanında dram da var. Filmi izlerken aynı anda hem gülmekten gözleriniz yaşarır. Hem de duygusallıktan gözleriniz yaşarır. Bu güzel filmde çocuk oyuncular ön plandalar. Hatta çocuk oyuncular filmi sürüklemiş dersek hiçte yalan olmaz. Çocuk oyuncular çok ustaca bir oyunculuk sergilemişler. Ufak tefek hatalar var. Ama bazı filmlerde ünlü oyuncularda hata yaptığına göre bu hatalar görünmez.

Bizim Köyün Şarkısı filmi, çocuk izleyicilere daha çok hitap etmiş bir film ama büyükler de çocukların yanında çok rahat sıkılmadan izleyebilirler. Film komedi ağırlıklı olmasına rağmen argo hiç kullanılmamış. Şunu çok rahatlıkla dile getirebiliriz, ailecek sıkılmadan izleyebileceğiniz çok güzel bir film.

Bizim Köyün Şarkısı Sansürsüz Torrent İndir

Bizim Köyün Şarkısı Filminin yönetmenliğini Tuğçe Soysop üstlenmiş. Bizim Köyün Şarkısı filminin oyuncuları ise Tansel Öngel, Güneş Sayın ve Efe Parlar’ı görüyoruz. Bizim Köyün şarkısı filmi komedi, aile filmi olarak geçiyor ama filmde dramatik sahneler çok fazla görülüyor.

Bizim Köyün Şarkısı Sansürsüz Torrent İndir

Bizim Köyün Şarkısı filminin konusundan kısaca söz edecek olursak. Çınar küçük bir çocuktur. Çınar’ın hedefi şarkıcı olmaktır. Bunun için yakında şarkı yarışması düzenlenecek. Küçük Çınar bu yarışma gününü sabırsızlıkla beklemektedir. Çınar bu beklentiler içindeyken babası ani bir karar ile köye dönme kararı alır. Çınar, babasını bu kararından dönmesi için ikna etmeye çalışır fakat başarılı olamaz. Çınar, kardeşi Zeynep ve ailesi köye dönerler. Bu iki kardeş artık köyde yaşamaktadırlar. Köy hayatı bu iki kardeşe gerçek dostluğun ne olduğunu öğretir. Bizim Köyün Şarkısı filminde, Çınar hedefine ulaşacak mı? Bunu en iyisi filmin torrentini indirerek izleyip öğrenebiliriz.

Bizim Köyün Şarkısı – Yine Yol Göründü Gurbete (Klip)

Yandex Disk Torent İndir

Yorum Yapabilirsiniz