Efsanevi Strateji Oyunu Age of Mythology Geri Geliyor

Strateji oyunları arasında her vakit özel bir yere sahip olan age of mythology, çok yakında geri dönebilir!

Ensemble studios tarafından ilk kere 2002 senesinde piyasa sürülen ve uzun yıllar süresince strateji oyunu tutkunlarının gözdesi olan age of mythology, grafikleri, ses efektleri ve müzikleri ile video oyunları tarihinin en özel yapımları içinde yer alıyor.

Age of empires serisinin bir parçası olarak karşımıza çıkan reel zamanlı strateji oyunu age of mythology, çeşitli mısır, yunan ve iskandinav tanrılarını yönetmemize imkan tanıyor. Medeniyetleri sıfırdan kurduğumuz, doğaüstü güçlere haiz olduğumuz ve online olarak karşımızdaki kişilerle savaştığımız oyun, çok yakında geri dönebilir.

Age of empires’ın kreatif direktörü erkek isgreen, eurogamer ile yaptığı röportajda, age of mythology’yi geride bırakmalarının çok zor bulunduğunu söyledi. Insanoğluın age of mythology’e besledikleri sevgiyi görmenin harika bir duygu olduğunu anlatım eden isgreen, çok yakında age of mythology: extended edition için bir yama yapacaklarını belirtti.

“age of empires 4’ün piyasa çıkmasının arkasından age of mythology ile ilgili ne yapabiliriz bakacağız” diyen isgreen, mitolojiyi çok sevdiğini ve ikonik seriyi geride bırakmayacaklarını söyledi.

Isgreen’in sözlerine bakarsak, yeni bir age of mythology oyununun geleceği kesin benzer biçimde; sadece bunun bir devam halkası mı yoksa remaster mı olacağı henüz belli değil. Mevzuyla ilgili yeni detaylar gün yüzüne çıktığı takdirde sizleri bilgilendirmeye devame edeceğiz. O zamana kadar bizi takip etmeye devam edin!

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi. Üye olarak yorum yapabilirsiniz. *

You must be logged in to post a comment.