Wachowski kardeşler, yeni “Matrix” filminin çekimlerine 2020’de başlıyor.

Wachowski kardeşler yeni matrix filminin çekimlerine 2020de başlıyor

Geçtiğimiz haftalarda chad stahelski’nin gündeme getirmiş olduğu yeni matrix filmine dair yeni gelişmeler var. Wachowski kardeşler’in yönetmen koltuğunda olacağı filmin çekimleri yakında başlıyor.

Serinin ilk üç filminde Keanu Reeves’in dublörü olan Chad Stahelski, son dönemin ses getiren filmlerinden john wick 3’de de ünlü aktörün yönetmeni olmuştu. Dördüncü matrix filmine dair yaptığı açıklamalarda şu lafları sarf etmişti:

“wachowskiler yalnızca bir başka matrix filmi üzerinde çalışmıyorlar, aynı zamanda hayran kalmış olduğumız matrix evrenini genişletiyorlar, ki bu da beni çok mutlu ediyor.”

Daha önce de sinema dünyasından birfazlaca önemli gelişmeyi ilk defa haberleyen platform discussing films’te çıkan habere nazaran projede nasıl yer alacağı bilinmeyen lily ve lana wachowski kardeşler, yeni filmin yönetmenliğini üstlenecek. Başrolde izleyeceğimiz erkek oyuncu de creed ve black panther gibi filmlerle tanınan Michael B. Jordan. Söylentiler filmin çekimlerinin 2020 adım atarında chicago’da başlayacağı doğrultuünde. Senaristliği Zak Penn tarafından yazılacak yeni matrix filmi için kullanılan kod isim de “project ice cream”. 1999’da gösterime giren ilk filmin sanat yönetmeni Hugh Bateup da yeni filmimizde imal koordinatörü olarak görev alacak.

Filim Sitemizde yayınlanacaktır. Yeni matrix filmine dair detaylar için takipte kalın. Torrent İndir

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi. Üye olarak yorum yapabilirsiniz. *

You must be logged in to post a comment.