Dying Light Torrent İndir
Dying Light Torrent İndir

Dying Light Torrent İndir

Dying light oyunu içerisinde hem aksiyon hem macera bununla beraber korku bulunduran bir oyundur.

Dying Light Resmi Olarak Türkçe Dil Desteğine Kavuştu!
turkiyetorrent.com
turkiyetorrent.com

Dying light oyunu içerisinde hem aksiyon hem macera bununla beraber korku bulunduran bir oyundur. Her oyuncunun içinde kendi zevkine müsait birşeyler bulabileceği bu oyunda görsel efektler ve soundlar, oyunun senaryo örgüsüne ayrı bir canlılık katmaktadır. Oyunun gerçekliğe en yakın şekilde tasarlanması bir başka dikkat çekici özelliğidir. Gece ve gündüz döngüsü, görüş açısı ve farklı karakterler de seçim yapabilme olanağı sunan bu fps oyunu, senaryosuna bakılırsa yaşamak için erzak bulmaya çalışacak ve bulunmuş olduğu kenti araştırarak strateji üretmeye çalışan bir karakteri karşımıza çıkarmaktadır. Tıpkı bizim dünyamızda olduğu benzer biçimde şehrin kuytu köşelerinde geceleri meydana çıkan fenalükler bulunmaktadır. Istila hastalığı baş göstermiş olan kentlerdeki karakterler, geceleri daha da ölümcülleşiyorlar. Gece evresinde oyuncuyu zorlayacak bu karakterler sizi avlayabilir. Bu kadar sıkıntılı yaşam mücadelesi veren ana karakter, elindeki bütün erzağı, gücü, enerjiyi kullanarak güneşin ilk ışıklarını görmeye çalışacak. Dying light için hemen hemen bir demo sürümü yapılmasa da ps4 ve çeşitli oyun konsolları için geliştirme aşamasındadır. Görsel efektler açısından 2014 seneninın en iyi oyunları arasına girmeyi başaran dying light, üreticileri xbox yada çeşitli oyun konsolları için izahat yapmazken, ps4 de 1080p HD ve 30 fps de oynanabileceğini belirtti. Ocak ayında piyasaya sürülecek bu oyunun geliştiricisi olan binkowski, çıkış gününde oyuna dair hiçbir eksiğin olmaması için çalıştıklarını belirtmişti. Aynı zamanda oculus rift’e tam yardımcı vereceklerini belirtmişti.

Dying light geliştiricilerinin en merakla beklenen açıklamasıda techlad’ın bu yeni oyununun sistem gereksinimleri oldu. Uzun zaman merak konusu olan bu oyun, eski oyunlara nazaran çok daha yüksek bir işletim sistemi ve donanımı istediği bir gerçek. En düşük sistem ihtiyaçları ve önerilen sistem gereksinimleri şeklinde iki başlık altında toplanan bu bilgilerden bazıları şu şekilde; 40 gb boş alan, 8 gb ram, win 7 /8 64-bit, intel core i5-2500 ve @3.3 ghz.

Oyunun 27 ocakta piyasaya sürüleceğini belirten techland, 25 dakikalık bir fragman yayınlayarak meraklılarının merak etmiş olduğu sorulara cevap bulmasını sağladı. Bu 25 dakikalık zombi oyunu fragmanında, oyunun tempoı tamamen sizin seçimlerinize bağlı olarak değişiyor. Ekranda bulunacak olan savaş, kaç, soldan gidin yada sağdan gidin şeklinde seçenekler ile kendi seçimlerinizi yapabilirsiniz. Oyunun en gerçekçi ve çoğu şahıs tarafından sevilen en büyük özelliği ise zombileri bağlarırarak çağırabilme özelliğinizdir. Bağırabilme özelliği dediğimizde herkesin aklına bağırabilmek için bir tuşa basmak gelmekte. Ancak geliştirilen yeni sistemle beraber, dying light oyunu ps4 ve xbox oyun konsollarında headsetlerin ses alıcısı ile, sizin bağlarırmanız sonucunda oyun sesi algılayarak zombileri çağırmanıza yardımcı olacaktır. üstün grafik çalışmasının sağlandığı bu oyunda bulunduğunuz her ortamı en detaylı şekilde gezebilme olanakına sahipsiniz.

turkiyetorrent.com
turkiyetorrent.com
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi. Üye olarak yorum yapabilirsiniz. *

You must be logged in to post a comment.