Kocan Kadar Konuş: Diriliş Torrent İndir

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: Yerli Film
Eklenme: Temmuz 29th, 2018
Dil: Türkçe
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...
214 Görüntülenme

Kocan Kadar Konuş: Diriliş Torrent İndir

Kocan Kadar Konuş: Diriliş Torrent İndir

Kocan Kadar Konuş: Diriliş Tek Part Torrent İndir, Kocan Kadar Konuş: Diriliş Full Hd Torrent İndir,  Kocan Kadar Konuş: Diriliş Sansürsüz Torrent İndir

Yapımı: 2016

Tür: Komedi

Süre:  108 Dakika

Yönetmen: Kıvanç Baruönü

Oyuncular:  Ezgi Mola – Murat Yıldırım – Hümeyra

IMBD Puanı: 6,0

Fragman:  Kocan Kadar Konuş: Diriliş

Kocan Kadar Konuş Diriliş filmi hakkında kısaca ne düşündüğümüzü açıklayalım. Kocan kadar Konuş: Diriliş filminin yönetmen koltuğunda Kıvanç Baruönü’yü görüyoruz. Filmin senaryosunu ise Kıvanç Baruönü ve Şebnem Burcuoğlu’nun imzasını görüyoruz. Kocan Kadar Konuş: Diriliş filminin oyuncuları ise, Ezgi Mola, Murat Yıldırım, Hümeyra, Nevra Serezli, Gülenay Kalkan, Eda Ece, Begüm Öner, Gül Arıca, Muhammet Uzuner, İsmail İncekara, Nilgün Kasapbaşoğlu, Hakan Salınmış ve Enis Arıkan gibi iyi oyunculardan oluşuyor. Kocan Kadar Konuş filminin devamı niteliğinde olan bir film. İlk film olan Kocan Kadar konuş filmi çok iyi seyirci kitlesine ulaşınca hemen peşinden Kocan Kadar Konuş: Diriliş filmi çekildi. Devam filmleri genelde sıkıcı olur ama Kocan Kadar Konuş: Diriliş filmi diğer devam filmleri gibi sıkıcı değil aynı zamanda bayağı akıcı bir filmdir. Film özellikleri bakımından izlerken gülme krizine girebilirsiniz.

Kocan Kadar Konuş: Diriliş filminin içeriğinden biraz da bahsedelim. Efsun genç bir kızdır. Efsun insanların kafasındaki en büyük hapishane olan ‘’ne derler korkusuna’’ meydan okuyan bir kızdır. Efsun aşık olduğu Sinan’a evlenme teklif etmiştir. Sinan, Efsun’un yaptığı evlenme teklifini kabul etmiştir ve düğün süreci başlamıştır. Fakat her genç kızın kabusu olan şey, Efsun ve Sinan’ın hayatına da gölge eder. Bu şey nedir diye soracak olursanız, tabii ki ailelerdir.

Filmden Kareler:

Kocan Kadar Konuş Diriliş Torrent İndir

Kocan Kadar Konuş Diriliş Torrent İndir

Kocan Kadar Konuş Diriliş Torrent İndir

Yorum Yapabilirsiniz